לאתר האמנות של איש גורדון

  לאתר האמנות של איש גורדון

תקנון


גולש יקר

ברוך הבא לאתר האמנות של איש גורדון

עוסק מורשה מס' 050653419.

ביחד עם צוות האתר אני עושה מאמצים גדולים על מנת להעניק לך שירות אישי ומהיר. שביעות רצונך מהמוצרים ומהשירות הם ערך חשוב עבורי, יחד עם זה ישנם תנאים חשובים לשימוש באתר.

עצם השימוש באתר, מהווה הסכמה מצדך לתנאי התקנון.

 

מוצרים באתר

אתר האינטרנט של איש גורדון מכיל ציורים והדפסי ציורים אותם ניתן לרכוש בעזרת המערכת המובנית של האתר. אחרי שנבחנו שיטות הדפסה רבות, פלוטרים ומכונים רבים בארץ ולאחר שנבדקו טכנית ואיכותית הצעות רבות (חומרים, דיוק ההדפסה והצבעים, רמת העבודה, הגימור ופרמטרים חשובים נוספים) בחרנו בשתי מעבדות בארץ שעושות עבורנו את עבודות הדפוס, המתיחה וכו'.

ההדפסים המוצעים באתר הם עבודה משולבת של גורמים מקצועיים רבים המעורבים בבחירה ובהכנה של המוצרים ברמה גבוהה ביותר העובדים בהתאמה מרגע קבלת ההזמנה ועד להגעה ליעד כמו בתהליך מורכב ומדויק, על מנת שההדפס יעבור בין כל התחנות ויגיע אל במהירות האפשרית הגבוהה ביותר אל המזמין.

ציורים המוצגים בגלריה של האורגינלים לא נמכרים דרך האתר והמעוניינים לרכוש עבודות מקור פונים על פי רוב ישירות ומתאמים ביקור בסטודיו.

 

תצוגה של היצירות באתר

על אף שאנו משתדלים לעשות כל שניתן על מנת לתאר את המוצר ולהציג אותו באופן הקרוב ביותר למציאות, תמיד יתכן שיהיו הבדלי גוון בין מסכי המחשב השונים עליו יוצג הציור, לבין התוצאה המוגמרת.

שיטות התצוגה והפרופילים של הצבע על גבי מסכי מחשב, גם המכויילים ביותר, שונים ואחרים מאלה המשמשים להדפסה. מה גם שתוצאות הדפוס על בד קנווס שונה מזו שמתקבלת על נייר אמנותי.

ברוב המקרים, איכות ההדפסה טובה ומוחשית הרבה יותר מזו המוצגת על המסך, אבל לפני כל רכישה, אם יש לך ספק, מומלץ ליתר בטחון, לבדוק ולבחון את גווני הציור גם על מסך מחשב נוסף.

התצוגה של חלק מהיצירות באתר מופיעה בתוספת "חתימת מים" עם כתובת האתר. חתימת המים נוספה כדי למנוע העתקה ושכפול של היצירה. חשוב להבהיר שהציור המוגמר מודפס נקי מתוספות ולא מופיעה עליו חתימת המים או כל תוספת אחרת מלבד הציור. ובסדרות המוגבלות גם חתימה אישית ומספר בסדרה.

 

 

מהדורות מוגבלות Original Digital Art

כל האמור בפסקה זו מתייחס לסדרות המוגבלות המופיעות בגלריה A.

בחתימה על התקנון, מצהיר המזמין שברור לו שהיצירה שבחר היא אחת מתוך מהדורה מוגבלת. היצירה ממוספרת וחתומה על ידי האמן ומלווה בתעודת מקוריות חתומה - Certificate of Authenticity.

על גבי היצירה ובתעודה הנלווית יופיעו - שם היצירה, שם האמן והמספר של היצירה מתוך המהדורה המוגבלת.

חשוב לציין שעל אף שהמהדורות מוגבלות בכמות, בגדלים המוגדרים, יהיה רשאי האמן בעתיד להפיק מהדורות בפורמטים אחרים, שונים מהותית בגודלם או בחומר עליהם מופיעה ההדפסה.

 

מהדורות לא מוגבלות

בגלריה B  מופיעים הדפסים לא מוגבלים, לא ממוספרים ולא חתומים, ניתן לרכוש אותם במגוון רחב של גדלים ללא הגבלה.

 

 

זכויות יוצרים

כל הזכויות ליצירות המופיעות באתר שמורות ל-איש גורדון ©

ב"אומנים אורחים" הזכויות שמורות לאמנים שבשמם מופיעות היצירות.

חל איסור מוחלט להשתמש בתוכן או בתמונות מאתר זה למטרות מסחריות או פרטיות אחרות כלשהן. אין להעתיק, לשכפל, לשכתב תוכן או לעשות שימוש כלשהו בתמונות ובציורים מאתר זה, בכל צורה שהיא, כולל מדיה דיגיטלית או מודפסת, אלא אם כן התקבל אישור בכתב ומראש מבעלי זכויות היוצרים באתר.

חל איסור מוחלט לסרוק או לצלם ציור שהוצג בתערוכה או ציור שנרכש או הושכר, אין לעשות שימוש כלשהו בקבצים המוצגים באתר הן לשימוש פרטי והן לשימוש ציבורי או מסחרי. כל היצירות באתר מוגנות בזכות יוצרים וכל העושה בהם שימוש עובר על החוק וצפוי לעונשים הקבועים בחוק.

 

תנאי תשלום

המכירה באתר מתבצעת בעזרת כרטיסי אשראי שהונפקו בישראל, או דרך אתר Paypal בלבד.

במרבית המוצרים ניתן לשלם בתשלומים ללא ריבית וללא הצמדה. יכול הרוכש לבחור ולסמן את מספר התשלומים שברצונו לשלם עד 10 תשלומים.

המחירים הינם בשקלים וכוללים מע"מ כחוק. חשבונית תופק ותשלח לרוכש ביחד עם היצירה המוגמרת או במקביל אליה במעטפה או במסירה אישית, על פי הנסיבות.

התשלום בכרטיס האשראי כפוף לתנאי חברת האשראי המשתנים מעת לעת. המוצר יסופק רק אם התשלום עבורו התקבל במלואו. ניתן למסור את פרטי כרטיס האשראי גם טלפונית.

מערכת האתר לא מכבדת כרטיסי אשראי שלא הונפקו בארץ

לאחר חיוב ההזמנה נמחקים ממאגרי המידע כל פרטי אמצעי התשלום של הלקוח. פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים. עבור כל הזמנה תידרש למסור את פרטי הכרטיס מחדש.

בכל מקרה, שומר לעצמו צוות האתר את הזכות שלא לחייב לקוח ולא לספק מוצר במקרה שפרטי האשראי אינם מלאים, מדויקים או נכונים, או במקרה וקיים חשד סביר שההזמנה אינה כשרה.

 

פרטיות ואבטחת מידע

מאחר והפרטיות שלך חשובה לנו ועל מנת לשפר את ההגנה על הפרטיות של הלקוחות, חשוב לנו להבהיר את מדיניות הגנת הפרטיות שלנו וכן את האפשרויות העומדות בפניך בעת הגלישה בכל הקשור באיסוף מידע באתר. בעמודי האתר שבהם ניתן להזמין את יצירות האמנות, נדרש מידע מפורט כגון שם, תעודת זהות, כתובת, טלפון ומספר אשראי. כאמור כל המידע האישי הקשור לכרטיסי האשראי לא נשמר במאגר המידע של האתר ונמחק לאחר שמסתיימת פעולת הרכישה. לעיתים ניתן לרשום פרטים של אדם אחר כנמען, למשל כאשר מזמינים מתנה לחבר קרוב או לבן משפחה.

 

מה אנו עושים עם המידע?

במידע הנמסר בביצוע הזמנה, עושה המערכת שימוש אך ורק למטרת ביצוע אותה רכישה והמטלות הנגזרות ממנה (למשל, חיוב הצרכן, הוצאת חשבונית וכו'). את הפרטים החסויים גם צוות האתר לא מסוגל לראות, המידע אינו מועבר לעולם לשום גורם אחר, למעט הפעולות הנדרשות להשלמת המטלה והעברתו לחברת האשראי. מידע הנמסר אודות אדם אחר לצורך משלוח מתנה, משמש למטרה זו בלבד.

במקרה ששלחת אלי דוא"ל. אשתמש בכתובת הדוא"ל שממנה נשלחה הודעת לצורך משלוח דואר חוזר אך לא לכל מטרה אחרת. כתובת המייל שלך לא תימסר לכל גוף אחר. שימוש בפרטי הדוא"ל שלך ישמש לעדכון מבצעים מיוחדים או חדשות באתר ויעשה רק אם אישרת קבלת עדכונים בחלון המתאים.

במידע ללא זהות נעשה שימוש לצורך ניתוח סטטיסטי, התייעלות ושיפור השירות באתר. לדוגמה - מספר המבקרים באתר, תנועת הגולשים וכו'.

כל העברת הנתונים מתבצעת בצורה מוצפנת בטכנולוגיית - SSL.

 

המחויבות שלנו לאבטחת מידע

מאגרי המידע של האתר מוגנים ומוצפנים, אנחנו שומרים על המידע מעודכן, ומוודאים שימוש נכון בנתונים. אנו עושים את כל המאמצים על מנת ליישם הליכים פיזיים, טכנולוגיים ואלקטרוניים כדי לאבטח ולשמור את המידע שנאסף באתר.

 

זמן אספקה ומשלוחים

כפי שצוין לעיל, מאחר ומדובר ביצירות המיוצרות מיד עם קבלת ההזמנה ומאחר ואנו לא מחזיקים מלאי. תהליך היצור מתחיל ברגע כשנקלטת ההזמנה באתר ואנו עושים כל שבאפשרותנו כדי ליעל את התהליכים כל העת ולבצע את עבודת ההכנה והשמלוח בצורה הטובה והמהירה ביותר. על פי רוב תהליך היצור וההספקה אורך עד 14 ימי עבודה.

ברגע שהמוצר מוכן, תצא החבילה בדרך אליך עם היצירות המוזמנות - בדואר או על ידי שליח תוך 48 שעות (בכל מקרה, 48 שעות מתייחסים לימי עסקים, כלומר א'-ה' לא כולל ימי חג).

אם מסיבה כלשהי אזל המוצר ולא הספיק להיות מעודכן במערכת האתר, תימסר הודעה לרוכש בתוך 48 שעות (2 ימי עסקים), ותתאפשר לו רכישה של יצירה אחרת שוות ערך או ביטול העיסקה מבלי שייגבו ממנו דמי ביטול וכספו יושב לו במלואו. הזמנה טלפונית ללא אמצעי תשלום, לא תחייב את האתר לספק את המוצר ואינה משריינת את מחיר המוצר ללקוח. במקרה כזה יקבע המחיר בזמן העברת אמצעי התשלום ע"י הלקוח.

 

אחריות

כל ציור שיוצא עובר בדיקה קפדנית לשלמותו, איכות ההדפסה והגימור. יחד עם זה אנו לוקחים בחשבון שיתכן שפגם כלשהו בתהליך היצור חמק מעינינו. במקרה כזה אנו מתחייבים לתקן את הפגם אם הוא ניתן לתיקון, או לייצר הדפסה חדשה ולהעביר אותה ללקוח, במקום ההדפסה הפגומה.

 

ביטול הזמנה והחזרת מוצרים

ניתן לבטל עסקת רכישת הדפס של ציור או עבודת אמנות שנרכשה במסגרת תצוגה או תערוכה תוך 14 ימים מקבלת הציור. המוצר יוחזר עטוף באריזתו המקורית, ככל שהדבר ניתן. במקרה של פגם או הרעה משמעותית בערך המוצר לא תתקבל החזרה של מוצר.

בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי, לא יגבו דמי ביטול.

בעת ביטול עסקה מכל סיבה אחרת יגבו דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ש"ח, הנמוך ביניהם.

מאחר וכל ציור המוזמן דרך האתר מיוצר במיוחד עבור הלקוח לפי פרטי ההזמנה (מידות, גודל, גימור) לא ניתן לבטל הזמנה דרך האתר לאחר ביצועה.

 

יצירת קשר

אנחנו משתדלים לתת מענה לשאלות הלקוחות במהירות האפשרית.

הדרך המומלצת והמועדפת לקבלת תשובה מהירה לשאלות היא בפניה לדואר אלקטרוני - ishgordon@gmail.com

ניתן גם להתקשר לטלפון 058-7030111

 

 

 
תקנון  |   המלץ לחבר  |   הוסף למועדפים  |  ציורים למכירה | יופי ואוירה בסלון | צייר ישראלי | ציורים לקניה | אבסטרקט  האתר נבנה על ידי אינדיגו עיצוב ואתרים       עיצוב גרפי: איש גורדון