לאתר האמנות של איש גורדון

  לאתר האמנות של איש גורדון

איש גורדון - אמן רב תחומי


 

איש גורדון - צייר, מעצב, צלם, ומוסיקאי, נותן לנו כאן הצצה קטנה לעולם הציור העשיר בדימויים נפלאים, דמויות מעניינות, נופים ושפע של נשים וארוטיקה.

הדמויות הנשיות ביצירותיו מצוירות בחן, באהבה וברגישות רבה. שילוב מעניין של כתמי צבע וקווים שניכר בהם שנעשו בתנועות מכחול מהירות. חלק מהדמויות עדינות, צנומות, רכות וענוגות, וחלקן דשנות, בוטות ושופעות מיניות.

ציוריו נועזים, לעיתים מטלטלים, לעיתים מענגים, אבל תמיד סוחפים את הצופה בסערה רגשית לעומקן של היצירות ולהרהורים באשר לכוונותיו.

בזכות סגנונו המיוחד ניתן להבחין בהלכי רוחו של האמן ובהקשרים תרבותיים המזכירים לצופה המיומן והרגיש ציורים של אגון שילה, גוסטב קלימט, שאגאל ופיקאסו. אחרי שנים רבות בציור מסורתי, מתנסה האמן בשנים האחרונות בפיתוח טכניקות ציור ייחודיות באמנות דיגיטלית. מאוד מפתיע, כיצד גם במכחול הדיגיטלי שלו, מצליח איש להיות משוחרר מכבלי המדיה ולתת ביטוי אקספרסיבי חופשי לדמיונו וליצריו העזים.

עושר הצבעים יוצא הדופן, משיכות המכחול והתעוזה שלו הופכים כל יצירה לחגיגה של ממש. הוא נחשב לאחד מחלוצי הציור הדיגיטלי בעולם, והזוכה במקום הראשון בתחרות הציור הדיגיטלי Wacom 2012. איש השתתף בתערוכות קבוצתיות רבות בארץ ובחו”ל ומאחוריו 9 תערוכות יחיד.

בספטמבר 2013 ייצג את ישראל בתערוכה בינלאומית אשר נערכה בריביירה הצרפתית ב-קאן בחסות הגברת מרינה פיקאסו.

איש מלמד ציור בחומרים קלאסיים (אקריליק) ב"כתת אמן" בבייתו, ומעביר שיעורים פרטיים לתלמידים ברחבי הארץ ב"ציור דיגיטלי".

בעבר היה חבר ב"ארגון החופשי לציירים ופסלים" ובאגודת הציירים והפסלים בישראל", כיום חבר ב"אגוד המקצועי של האמנים הפלסטיים בישראל"

If you read English please visit me at - www.ishgordon.com
תקנון  |   המלץ לחבר  |   הוסף למועדפים  |  ציורים למכירה | יופי ואוירה בסלון | צייר ישראלי | ציורים לקניה | אבסטרקט  האתר נבנה על ידי אינדיגו עיצוב ואתרים       עיצוב גרפי: איש גורדון